قوانین و مقررات

 

لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ایمیل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت . 

 

مراحل بررسی و ارسال سفارشات:

پس از پرداخت سفارش و تایید شدن آن که حداکثر 1 روز کاری جهت تایید قطعی تراکنش طول خواهد کشید ، محصول سفارش داده شده پس از بسته بندی تحویل پست برای حمل بسته خواهد شد و شناسه رسید پستی بسته به اطلاع مشتری خواهد رسید .

 

پیگیری سفارشات:

جهت پیگیری سفارش خود میتوانید با شناسه رسید پستی که قبلا به اطلاع شما رسیده از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید و در صورت برخورد به هرگونه مشکلی با فروشگاه تماس بگیرید .

 

روش های ارسال سفارش :

سفارشات ثبت شده به وسیله پست پیشتاز ارسال می شوند که معمولا بین 24 تا 48 ساعت به دست مشتری میرسد .

 

روش های پرداخت سفارش :

پرداخت مبلغ سفارش به روش های گوناگون شامل واریز داخل بانک ، کارت به کارت و خرید اینترنتی  میسر است . در صورتیکه مبلغ سفارش از طریق واریز داخل بانک یا کارت به کارت  پرداخت شود شماره فیش یا پیگیری مربوطه را از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال نمایید . 

 

زمان لازم برای آماده سازی سفارش :

مدت زمانی که برای آماده سازی سفارش نیاز است حداکثر یک روز می باشد .

 

پشتیبانی :

فروشگاه روژبین 7 روز هفته از ساعت 8 صبح الی 10 شب آماده پاسخگویی و پشتیبانی می باشد .

شماره تماس : 03538232191

ایمیل : info@rozhbin.ir

آیدی تلگرام : @rozhbin1395

اینستاگرام : rozhbin_electric

 

لغو سفارشات نقدی :

حداکثر 7 روز پس از سفارش امکان لغو آن وجود دارد و وجه پرداختی پس از دریافت محصول برگشت داده میشود. 

 

اعلام مغایرت :

در صورتی که محصول ارسال شده با سفارش مغایرت داشته باشد ، مجددا ارسال میگردد.

 

اعلام خرابی :

تمامی محصولات به صورت سالم ارسال می شوند . با این وجود در صورت خرابی تعویض میگردند.

 

برگشت خوردن سفارش :

در صورتی که بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد ، علت برگشت بسته بررسی می شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس ، تلفن ، کد پستی و نام) باشد ، پس از  پرداخت مجدد هزینه توسط خریدار ، ارسال خواهد شد و در حالتی که مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس ، درج اشتباه مشخصات و یا مشکل در بسته بندی) با هزینه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد .

 

چک کردن وضعیت موجودی اجناس هنگام سفارش :

در زمان ثبت سفارش به وضعیت موجودی اجناس دقت فرمایید . در صورتیکه وضعیت "موجود "درج شده باشد جنس حداکثر یک روز بعد از سفارش ارسال می شود و اگر وضعیت "ناموجود" باشد میتوانید با فروشگاه تماس بگیرید تا از زمان موجود شدن آن مطلع شوید.