تالار گفتگو

« بازگشت به اخبار و اعلانات

آموزش سئو ویکی دمی

ترکیب دیدها نمایش مسطح نمایش درختی
موضوعات [ قبلی | بعدی ]
آموزش سئو ویکی دمی
پاسخ
۱۳۹۹/۰۳/۲۲ ۱۰:۴۲

چرا آموزش سئو؟

همانطور که در بالا گفته شد، افراد با دو هدف سئو را یاد میگیرند. دسته اول به دنبال یادگیری سئو به عنوان تخصص و کسب درآمد از آن هستند. دسته دوم هم می خواهند با گسترش کسب و کار خود در فضای اینترنت، درآمد خود را افزایش دهند. اما چرا این دو دسته از مردم باید سئو را یاد بگیرند؟ بگذارید از دسته دوم شروع کنیم. فرض کنید شما صاحب یک کسب و کار هستید و قصد تبلیغ محصول و یا خدمات خود را دارید. برای اینکه تبلیغ خود را در یک بیلبورد در اتوبان های سطح شهر قرار دهید باید مهیانه هزینه های بسیار گزافی را برای این کار پرداخت کنید. جدای از این که هزینه های زیادی باید پرداخت کنید، به نظرتان چند نفر از افرادی که بنر تبلیغاتی شما را در سطح شهر میبینند به دنبال خدمات و یا محصولات شما هستند؟

سئو برای این دسته از افراد بسیار به صرفه است. زیرا با هزینه ای بسیار پایین تر می توانند لینک های سایت خود را در گوگل قرار دهند. علاوه بر این، اگر برای مثال شما در زمینه فروش کفش فعالیت دارید، می توانید با بهینه کردن سایتتان و حضور در لینک های اول گوگل، محصولاتتان را به تمامی کسانی که با هدف خرید کفش در گوگل، سرچی را انجام می دهند معررفی کنید و بفروشید.

اما برای دسته اول دلایل دیگری وجود دارد که سئو را یاد بگیرند. اگر واقعا به سئو علاقه داشته باشند می توانند به خوبی آن را یاد بگیرند. پس از یادگیری سئو می توانند در شرکت های مختلف، مشغول به کار شوند و یا با راه اندازی یک وبسایت، کسب و کار خود را ایجاد کنند. در ادامه به آموزش ابتدایی سئو می پردازیم.

سئو چیست؟

سئو چیست؟ این واقعا سوال بسیاری از افرادیست که برلی اولین بار این اسم را میشنوند. سئو (seo) مخفف عبارت search engine optimization و به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو می باشد. سئو تخصصی است که به کمک آن می توانید سایت خود را به رتبه های اول منایج جستجو برسانید. نمی توان گفت که با انجام یکسری اقدامات خاص می توانید نتیجه خوبی را در سئو کسب کنید. بلکه به صورت مستمر باید در حال انجام فعالیت های جدید نسبت به رقبای خود باشید تا برتری خود را نسبت به آن ها به گوگل اثبات کنید. در ادامه قسمت های مختلف سئو را خدمتتان آموزش میدهیم.

موتور های جستجو

موتور های جستجو مانند گوگل، وظیفه واسطه گری بین کاربران اینترنت و وبسایت ها را دارند. فرض کنید شما در گوگل عبارت "آموزش کامل سئو" را سرچ می کنید. گوگل موظف است بهترین سایتی که در مورد آموزش سئو مطلب دارد را پیدا کند و به شما نمایش دهد. همینطور سایت های دیگر را نسبت به فاکتور های گوگل و الگوریتم های خود رتبه بندی می کنند و به شما نشان می دهند.

الگوریتم های گوگل

الگوریتم به مجموعه قواعد و قوانین گفته می شود که موتور های جستجو بر اساس آن ها بهترین وبسایتی که نیاز کاربر را برطرف می کند شناسایی و رتبه بندی می کنند.

سئو داخلی

در سئو یکسری اقدامات وجود دارند که شما به صورت مستقیم بر روی صفحات سایتتان انجام می دهید تا آن ها را بهینه کنید. برای مثال استفاده از محتوای یونیک و کامل یک نمونه از اقداماتیست که در زمینه سئو داخلی انجام می شود.

سئو خارجی

سئو خارجی، مجموعه اقداماتیست که سئوکار در خارج از صفحات سایت انجام می دهد تا به بهینه سازی بیشتر آن کمک کند. برای مثال ساخت و ایجاد بک لینک در سایت های مرتبط یک نمونه از فعالیت های سئو خارجی محسوب می شود.

سئو تکنیکال

زمانی که شما با انجام یکسری فعالیت ها، به فهم بیشتر موتور های جستجو و راحتی و دسترسی بهتر، کمک می کنید در واقع در حال انجام سئو تکنیکال بر روی سایتتان هستید. برای مثال با افزایش سرعت سایتتان می توانید تجربه ای خوب را از سایتتان در ذهن کاربرانتان ایجاد کنید.

مشاوره سئو در ویکی دمی

تیم ویکی دمی متشکل از برترین متخصصین سئو که پروژه های بسیار سنگین و زیادی را به نتیجه رسانده اند. اگر به دنبال این هستید تا یک شرکت معتبر و بسیار قوی سئو سایتتان را انجام دهد و بتوانید از مشاوره سئو حرفه ای آن ها استفاده نمایید، ویکی دمی بهترین گزینه می باشد. مشاوره سئو در ویکی دمی به صورت کاملا تخصصی انجام می شود و استراتژی های بسیار یونیک را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد که با استفاده از آن ها می توانید به راحتی در صفحه و لینک های اول گوگل قرار بگیرید. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل تخصص سئوکار های ویکی دمی می باشد. برای اطلاع از تعرفه های مشاوره، وارد صفحه مشاوره سئو ویکی دمی شوید.

[url=https://www.borna.news/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-143/1009343-%D8%A2%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%88%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D9%85%DB%8C]ویژگی های مشاوره سئو حرفه ای در ویکی دمی

مشاوره سئو در ویکی دمی ویژگی های بسیار بی نظیری دارد که باعث می شود مشتریان عزیز همیشه لبخند رضایت بر صو داشته باشند. در این قسمت به تعدادی از این ویژگی ها اشاره میکنیم.

  • مشاوره توسط هر کدام از مشاورینی که شما بخواهید.

  • مشاوره تخصصی بر روی قسمت های مختلف سئو سایت مانند پیدا کردن کلمات کلیدی و ...

  • پیگیری دائم بر نحوه عملکرد شما در زمینه اجرای استراتژی ها و به روز رسانی آن ها.