تالار گفتگو

« بازگشت به اعلانات سایت

قوانین و مقررات

ترکیب دیدها نمایش مسطح نمایش درختی
موضوعات [ قبلی | بعدی ]
قوانین و مقررات
پاسخ
۱۳۹۶/۰۹/۲۴ ۲۱:۱۰
قوانین و مقررات تالار گفتگو :
هدف از ایجاد تالار گفتگو
با توجه به مطرح کردن سوالات زیادی از طرف کاربران سایت و اعضای کانال تلگرام و درخواست های متعدد جهت تشکیل گروه یا انجمنی برای پاسخ دادن به این سوالات به این نتیجه رسیدیم تالار گفتگو را راه اندازی کنیم تا کاربران محترم به راحتی بتوانند سوالات و مشکلات خود در زمینه پست برق را مطرح کنند و اعضای تالار به آن پاسخ بدهند . برای استفاده هرچه بهتر از تالار لطفا قوانین و مقررات ذیل را رعایت فرمایید :
 
1- قبل از استفاده از تالار گفتگو راهنمای استفاده از تالار را مطالعه کنید .
2- برای ارسال مطلب حتما باید عضو سایت شوید. نحوه عضویت در قسمت سوالات متداول ذکر شده است .
3- در هنگام عضویت نام کاربری تان را کامل درج کنید شامل نام و نام خانوادگی که میتواند به زبان فارسی یا انگلیسی باشد.
4- سوالات خودتان را از شخص خاصی نپرسید . سوال را در انجمن مطرح کنید اعضا به آن پاسخ خواهد داد .
5- این سایت محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با موضوع پست های برق می باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به این موضوع را مطرح کنید.
6- اگر جواب سوالی را نمیدانید از زدن پستهای بی مورد بپرهیزید .
7- لطفاً در هنگام مطرح کردن سوال خود، انجمن مناسب با موضوع سوال را به عنوان محل قرار گیری مطلب انتخاب نمایید .
8- لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آن ها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که سوال های گوناگونی دارید، آنها را در چندین انجمن مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید .
9- کلیه مطالبی که در سایت مطرح می شوند می بایست به زبان فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی از یک منبع خارجی که به زبان دیگری است نقل قول شود.ارسال مطالب به زبان ساختگی فینگلیش اکیداً ممنوع می باشد . (متونی که در آنها عبارات فارسی با کاراکترهای انگلیسی نوشته می شوند . برای مثال عبارت "سلام" به صورت"salam" نوشته میشود)  .
10-  درج لینک سایت توسط کاربر در گفتگوها ممنوع است.درصورتیکه کاربر تمایل دارد لینک سایت خود را در گفتگوها قرار دهد لازم است حتما لینک سایت روژبین را نیز در سایت خود قرار دهد.در این خصوص حتما با مدیریت سایت هماهنگی لازم انجام شود .
11- ایجاد کردن پاسخی که کاربر را برای مشاهده محتوای پاسخ به سایت نویسنده هدایت کند مجاز نیست. متن کامل نوشته می بایست در سایت روژبین درج شود.
12- مسئولیت مطالب و فایل ها و سورس های قرار گرفته در گفتگو های سایت روژبین بر عهده کاربر فرستنده می باشد و مدیریت سایت هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها ندارد.
13- در صورتی که می خواهید از مباحث و آموزشهایی که در انجمن های این سایت قرار گرفته اند در جایی دیگر و یا در سایت خود استفاده کنید ذکر نام سایت و نام نویسنده مطلب و لینک پیغام الزامی میباشد .
14- از كپي كردن مطالب از سايتهاي ديگر خودداري نموده و در صورت درج اخبار منبع خبر يا موضوع را در آخر نوشته  درج نمائيد .
15- از ارسال مطالب و یا نوشته ها و یا عکسهای غیر اخلاقی و یا سیاسی که مخالف با قوانین جمهوری اسلامی است خودداری کنید .
16- از درج تبلیغات ( تجاری ، خلاف قوانین کشور و ... ) خودداری كنید.
17-با خواندن این قوانین کاربر مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهد گرفت. در صورتی که قوانین مذکور رعایت نشود کاربر خاطی از گفتگوها حذف خواهد شد .درصورت لزوم پست های کاربر که قوانین بالا در آنها رعایت نشده باشد توسط مدیریت سایت ویرایش یا حذف خواهد شد .
با امید به اینکه با رعایت قوانین فوق محیطی سالم و علمی فراهم آوریم تا کاربران گرامی مسایل و مشکلات خود را با مطرح کردن در این تالار حل کنند و بدینوسیله با همکاری شما عزیزان کمکی به ارتقای سطح علمی کشور کرده باشیم . ضمنا این قوانین بروز خواهد شد .
با تشکر
مدیریت سایت روژبین