قوانین و مقررات

 

لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی ، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ایمیل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت . ضمنا در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح نباشد ، هرگونه تاخیر به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می باشد .

 

مراحل بررسی و ارسال سفارشات  :

پس از پرداخت سفارش و تایید شدن آن که حداکثر 1 روز کاری جهت تایید قطعی تراکنش طول خواهد کشید ، کالای سفارش داده شده پس از بسته بندی تحویل پست برای حمل بسته خواهد شد و شناسه رسید پستی بسته به اطلاع مشتری خواهد رسید .

 

پیگیری سفارشات :

جهت پیگیری سفارش خود می توانید با فروشگاه تماس بگیرید و از طریق کد رهگیری که پس از سفارش دریافت نموده اید بسته خود را پیگیری کنید . همچنین جهت اطلاع از آخرین وضعیت بسته خود میتوانید با شناسه رسید پستی که قبلا به اطلاع شما رسیده از طریق اداره پست پیگیری نمایید و در صورت برخورد به هرگونه مشکلی با فروشگاه تماس بگیرید .

 

روش های ارسال سفارش :

سفارشات ثبت شده به وسیله پست پیشتاز ارسال می شوند که معمولا بین 24 تا 48 ساعت به دست مشتری میرسد .

 

روش های پرداخت سفارش :

پرداخت مبلغ سفارش به روش های گوناگون شامل واریز داخل بانک ، کارت به کارت و خرید اینترنتی  میسر است . در صورتیکه مبلغ سفارش از طریق واریز داخل بانک ، کارت به کارت و یا اینترنتی پرداخت شود شماره فیش یا پیگیری مربوطه را در فرم ثبت خرید وارد و فرم را ارسال نمایید . پرداخت از طریق آنلاین در آینده نزدیک فعال میشود .

 

زمان لازم برای آماده سازی سفارش :

مدت زمانی که برای آماده سازی سفارش نیاز است حداکثر یک روز می باشد .

 

پشتیبانی :

فروشگاه روژبین 7 روز هفته از ساعت 8 صبح الی 10 شب آماده خدمت به مشتریان می باشد .

شماره تماس : 03538232191

ایمیل : info@rozhbin.ir

آیدی تلگرام : @Mhosseini53

 

 

 

 

لغو سفارشات نقدی :

در صورتی که پرداخت سفارش انجام شده باشد و درخواست لغو سفارش داده شود ، 20 % از کل مبلغ کسر می شود و الباقی حداکثر تا 7 روز بعد عودت داده خواهد شد .درخواست لغو سفارش تا قبل از ارسال بسته قبول می گردد و پس از ارسال بسته امکان لغو سفارش وجود ندارد .

 

آسیب دیدن سفارش در حین حمل بسته :

سفارشات ارسالی توسط فروشگاه تا جای ممکن به صورت محکم و با ایمنی بالا بسته بندی می شوند اما با این حال بسته هایی که دچار آسیب دیدگی در زمان حمل شوند ، شامل بیمه های اولیه شرکت های حمل و نقل نمی شوند و پرداخت خسارت نیز متوجه فروشگاه نمی شود .بر همین اساس در صورت تمایل می توانید قبل از ارسال بسته با پرداخت مبلغ کمی بسته خود را بیمه تکمیلی (برای آسیب دیدگی زمان حمل) کنید . برای اطلاع از این مبلغ با فروشگاه تماس بگیرید (قبل از ارسال بسته حتما میبایست مبلغ بیمه پرداخت شده باشد تا بیمه نامه مربوطه صادر شود که در صورت ارسال شدن بسته و عدم پرداخت حق بیمه ، مسئولیتی از این بابت متوجه فروشگاه نخواهد بود)

 

اعلام مغایرت :

در صورتی که اجناس ارسال شده با سفارش مغایرت داشته باشد ، مشتری موظف است حداکثر تا 1 روز بعد از دریافت بسته ، فروشگاه را در جریان بگذارد ، در غیر این صورت بعد از این زمان مسولیتی بر عهده فروشگاه نمی باشد و به آن رسیدگی نخواهد شد .

 

اعلام خرابی :

تمامی محصولات به صورت سالم ارسال می شوند . با این وجود جهت اطمینان خاطر مشتریان گرامی یک مهلت 4 روزه تست در نظر گرفته شده است که از روز ارسال بسته محاسبه می شود . در صورتی که پس از گذشت این زمان به فروشگاه اطلاع داده نشود ، به منزله سالم تحویل گرفتن اجناس می باشد و پس از آن هیچگونه عودتی و یا تعویضی صورت نخواهد گرفت .

 

برگشت خوردن سفارش :

در صورتی که بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد ، علت برگشت بسته بررسی می شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس ، تلفن ، کد پستی و نام) باشد ، خریدار موظف به پرداخت مجدد کل هزینه ارسال خواهد بود و در حالتی که مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس ، درج اشتباه مشخصات و یا مشکل در بسته بندی) با هزینه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد .

 

تخفیف :

قیمت های درج شده در سایت بر اساس تک فروشی می باشد. بر همین اساس درخواست تخفیف تنها برای حالتی که تعداد سفارش داده شده از هر جنس بالا باشد بررسی می شود و برای تعداد های پایین تخفیفی اعمال نمی شود .

 

چک کردن وضعیت موجودی اجناس هنگام سفارش :

در زمان ثبت سفارش به وضعیت موجودی اجناس دقت فرمایید . در صورتیکه وضعیت "موجود "درج شده باشد جنس حداکثر یک روز بعد از سفارش ارسال می شود و اگر وضعیت "ناموجود" باشد میتوانید سفارش خود را ثبت کنید تا به این وسیله سفارش شما در نوبت جلوتری قرار گیرد و پس از آماده شدن جنس نسبت به ارسال آن اقدام می شود .

 قیمت های درج شده در سایت به روز هستند و مادامی که جنس موجود باشد با همان قیمت ارائه می شود . سفارشات ثبت شده نیز در صورت مواجهه با کسری با همان قیمت ارسال می شوند و در صورتی که آماده شدن اقلام کسری بیشتر از یک هفته طول بکشد بنا به درخواست مشتری هزینه اقلام کسری عینا عودت داده می شود و امکان لغو کل سفارش وجود ندارد .

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.